Świadectwa Kurs Nowe życie – Dąbrowica 15-17.04.2016 r.

 

 • Pan Bóg uleczył mnie z anonimowości. Dał mi poczuć, że dla Niego nie jestem jedynie częścią tłumu, ale, że On zna mnie z imienia, że kocha mnie – Renatę, osobiście i że dla Niego jestem piękna. Teraz nie tylko wiem umysłem, ale też czuję w sercu, że jestem ukochanym dzieckiem Boga. To doświadczenie przyniosło mi pokój.

Renata

 

 

 • Bycie w ekipie było cudownym doświadczeniem. Każdego dnia Bóg temperował mój charakter. Stres
  i zmęczenie robiło swoje, ale zanim zdążyłam się zdenerwować, Pan pokazywał mi jak to co robie jest potrzebne innym.
  Zmieniło się moje myślenie o tym, że jestem bezużyteczna. I za to CHWAŁA PANU!

Monika

 

 

 • Bóg pokazał mi drogę, którą mam iść, jak mam postępować w swoim życiu, czego się wystrzegać. Jak kochać, przebaczać, jak pozbywać się lęków i czuć się wolnym człowiekiem. I jak mocno w swoim życiu mogłam to odczuć. Mogłam to odczuć dopiero wtedy, kiedy przebaczyłam. Kiedy oddałam wszystko Panu. Teraz wiem, że to Pan jest mim Zbawcą. Wiem, że ukochał mnie taką jaka jestem i zawsze będzie mnie kochał. Kocham Cię Panie.
  Kiedy uznałam Jezusa moim jedynym Panem poczułam się wolna i lekka jak piórko, teraz wiem, że nic mnie już nie trzyma. To Pan jest moim Królem i On mnie będzie prowadził. Amen

Monika

 

 

 • Boże pokazałeś mi nową – inną drogę do Jezusa

Arkadiusz

 

 • Pan mi pokazał, że jeszcze długa droga przede mną. Pokazał mi, że wcale nie jest taka głęboka jak mi się wcześniej wydawało, że jestem słaba i grzeszna i bez Niego nie jestem w stanie nic uczynić. Pokazał mi jednocześnie swoją wielką miłość i miłosierdzie jakie ma dla mnie, i że jestem dla Niego wyjątkowa. Jestem Jego najukochańszą córeczką i chwała Mu za to. Oddałam życie Jezusowi. Jezus jest moim Panem.

Małgorzata

 • Pan Jezus dał mi radość, pokój serca i chęć mówienia o Nim –że jest, że działa. Poczułam naprawdę Jego obecność. Dał mi odwagę i otwartość, uleczył moje serce, w którym było jeszcze jakieś zranienie. Teraz mam pokój serca i Chwała Panu.

Anna

 

 

 • Bóg uświadomił mi, że sama nic nie mogę zrobić – wszystko jest dzięki Jego łasce łącznie z moim zbawieniem. Zbawiam się drugą osobą z bliźnim.

Alina

 

 

 • Na kursie Nowe życie pogłębiłam swoją wiarę . Wyznałam swoimi ustami, że Jezus Chrystus jest moim Panem, Królem i Zbawicielem, i zaprosiłam Go do swego życia. Bóg na tym kursie wlał we mnie Ducha Świętego i powiedział, że kocha mnie za darmo, bo jestem Jego dzieckiem. Posyła mnie do ludzi, abym świeciła jak lampa, była światłem i solą, głosiła Jezusa Zmartwychwstałego.

Jadwiga

 

 

 • Dzięki Bogu na tym kursie odnalazłam swoje powołanie. Wiem, że chcę Mu oddać całe swoje życie, aby to On się nim posługiwał. Nieważne w jaki sposób, nie wiem jaki ma dla mnie plan, ale przez ostatni rok Jezus uczył mnie zaufania do Niego poprzez różne doświadczenia. Jestem pewna, że gdzie On mnie pośle tam pójdę. Bo nikt nie kocha mnie bardziej od Niego i tylko On wie gdzie ja mam pójść, co robić abym była szczęśliwa. Nauczył mnie kochać każdego człowieka z osobna i to dzięki Niemu chcę dążyć do świętości i prowadzić innych ludzi do zbawienia.

Kasia

 

 

 • Bóg poruszył mnie, ogrzał, wlewał we mnie swą miłość, obdarował mnie miłością, uwagą. Wypełnił pustkę, wypełnił obficie. Pokazał priorytety. Uzdrowił. Obdarował obficie. Pokazał drogę.

Edyta

 

 

 • Bóg uświadomił mi, że mam wrócić do poprzedniej zażyłości z Nim. Uświadomiłam sobie, że jestem jak Nikodem, który dużo wie (skończyłam teologię), a tak naprawdę nie spotkałam jeszcze Jezusa. Doświadczyłam, że jestem jak „grób pobielany…” Ten czas duchowej odnowy napełnił moje serce wielką miłością, Bożą miłością. Zrozumiałam, że Bóg jest cudownym Ojcem, który mnie kocha mimo moich grzechów i niewierności, za darmo! Ciągle cierpliwie podnosi mnie z „błota” moich słabości
  i grzechów. Jest wierny, wszechmogący. Dziękuję Bogu, że na nowo rozpalił we mnie Swojego Ducha. Jestem we wspólnocie innej, dzisiaj wiem, że Bóg pragnie abym dalej szła Jego drogą, do której mnie zaprasza, głębiej weszła w „zażyłość” z Nim, głosiła, że tylko On jest naszym Panem i Królem. Chwała Panu!

Maria

 

 

 • Bóg pokazał mi, że jestem dla Niego cenna, posyłał Swego Ducha, abym świadczyła o Jezusie, o Jego miłości do każdego człowieka. Dotykał mego serca i wskazywał na Słowo, które ma moc uzdrawiania. Kocha mnie miłością, której nikt inny nie może dać.

Jadwiga

 

 

 • Pan Bóg pokazał mi, że bardzo mnie kocha, że Jego miłość jest wielka i niepojęta dla mnie, ale wiem, że choć jestem grzesznikiem Jego miłość mnie ogarnia i nie odstąpi ode mnie. Jezu ufam Tobie, Ty jesteś moim Panem i Zbawicielem. Amen. Chwała Panu!

Heniek

 

 

 • Pan Bóg zadziałał we mnie już od momentu kiedy się zapisałem na kurs Nowe życie. Poczułem tak wielki dotyk Boga, że o mało nie spłynąłem po ścianie. Po przyjeździe na miejsce podczas modlitwy odczułem wielką radość i miłość od każdego i dla każdego. Podczas modlitwy o przyjęcie Ducha Świętego popłynęły łzy, zacząłem drżeć i osunąłem się na kolana. Wtedy przyszła ulga i radość. Myślę, że Duch Św. obdarował mnie darem modlitwy już w czasie modlitwy wstawienniczej w piątek wieczorem.

Andrzej

 

 

 • Bóg na tym, kursie rozpalił moje serce, wlał w nie miłość i pokój. Nauczyłam się wielu rzeczy, jak się modlić. Bóg mnie umocnił, pokazał drogę, dał nadzieję.
  Chwała Panu!

Małgorzata

 

 

 • Bóg pokazał mi, że mogę kochać i że potrafię dzielić się tą miłością z innymi. Uwolnił moje złe emocje. Poczułam się wolna i bezpieczna. Kocham Cie Panie Jezu i uwielbiam. Ty jesteś moim Królem i Zbawicielem.

Małgosia

 

 

 • Jezus uświadomił mi, że jestem Jego dzieckiem umiłowanym, że kocha mnie jak swoją córeczkę i, że zawsze był, jest i będzie przy mnie. Zabrał wszystko co mnie bolało, wspomnienia, zranienia, lęki
  i pokazał mi nową drogę życia, na której On jest moim Panem i Zbawicielem. Pan dał mi nowe życie.

 

Bożena

 

 

 

 

 • Pan dał mi swego Ducha. Wyzwolił z lęków. Pokazał mi jaką drogą mam iść. Wiem, że mnie kocha
  i jestem dla Niego wyjątkowa i wiem że jest moim jedynym Panem, Królem i Najdroższym Zbawicielem.

 

Ewa